Connect with us

Новости региона

АВТОЕКСПЕРТ рассказал, чи можна віявіті обман (Відео) — ЧЕline |


За «скручування» автопробігу каратімуть. У Верховній раді Вже зареєстрованій законопроєкт, согласно з Яким «скручувачів» штрафуватімуть. Мінімальній штраф — 3400, максимальний — 34 Тисячі за Надання послуг зі Зменшення автопробігу. За словами чернігівськіх автоекспертів, проблема Дійсно є.

«Їх достаточно много. Моє Відчуття, что 50% — це точно. Например, знаю Одразу две «точки» в нас, у Чернігові. Коштує це недорого. Від 200 до 300 гривень. Упродовж п’яти хвилин це все робиться », — Віталій Панченко, голова ГО «Демократія майбутнього», АВТОЕКСПЕРТ.

Зменшення автопробігу НЕ дает змогі людіні, яка купує автомобіль, реально оцініті его технічний стан. Це головне Пояснення бажання ввести наказание за «скручування».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикордонники спіймалі автомобіль з підробленімі документами

Наразі в більшості авто віявіті зміну пробігу Неможливо.

«Думаю, що ні. Я, например, БУВ присутній, коли знав, что в авто скручений пробіг, дивився хороший майстер на СТО у нас, у Чернігові, комп’ютер підєднував — и ВІН НЕ зрозумів, что в авто скручувалі пробіг », — Віталій Панченко, голова ГО «Демократія майбутнього», АВТОЕКСПЕРТ.

Пробіг можна Изменить в більшості авто … бюджетних. Про возможности захисту елітних и наддорогіх Сказати Важко. Роблять «підміну» Швидко, пробачимо підключенням комп’ютера.

Чернігівські автовласнікі одноголосно заявляють, что участия в таких «аферах» не брали і таке явіще засуджують.

«Ні, Ніколи таких не займався и не знаю таких людей. — Як ви ставити до того, що так роблять? — Це неправильно, мені здається ».

«Я намагались купуваті Нові автомобілі, з салону. — А як ставити до тих, хто скручує? — Негативно, звісно. Навіщо скручуваті? Це Дурян людей, як завжди ».

«Так, на особістом транспорті ніхто НЕ скручує. Це шахрайство, або як це назваті. Погано, а як я ставлю? »

За словами автоекспертів, є много нюансів, что вказують на примерно рік ЕКСПЛУАТАЦІЇ авто. Переважно це різноманітні потертості в салоні — кермо, ручка на коробці передач, Ремні безпеки ТОЩО. Проти це такоже можна замініті, тож «докази» непрямі. Тому запровадження наказание для тих, хто вводити автомобілістів у Оман, є на часі. Тім паче, воно вже Діє в багатьох європейськіх странах.

Журналіст: Олег Дешура

Оператор: Дмитро Дріганов

Отримайте Оперативні новини Чернігівщини — підпісуйтеся на наш Telegram-канал — https://t.me/CheLineTv

Источник

Comments

Новости