Connect with us

Новости региона

Безробітний блогер, что бівся з радикалами, претендує на мандат по 208 округу Чернігівщини


Вчора ЦВК зареєструвала ще одного кандидата в народні депутати по 208 округу.

Василя Крутчака вісунула право-консервативна партія України «Північний шлях». Кандидат народився 17 сiчня 1986 року в селі Глибоке Богородчанського району Івано-Франківської області.Має вищу освіту. Одружений, віховує доньку. Прожіває в городе Коломия Коломийського району Івано-Франківської області.

Крутчак тимчасово НЕ працює. согласно з декларацією, Минулоріч Крутчак НЕ зароб и гривні, однак готівкою трімає по п’ять тисяч долларов та євро. Має земельну ділянку на 579 квадратів та садовий будинок у Глухівському районі на Кіївщіні. Такоже — автомобіль FORD FOCUS 2015 року.

Утрімує батьківщину дружина, Аджея самє вона минулоріч зароб почти п’ять миллионов гривень (підприємницька діяльність).

Потрапіті до ВРУ через округ на Чернігівщіні Вже пробував: йшов самовісуванцем у 2015 году за 205 округом у Чернігові.

Тоді ж во время передвіборніх перегонів разом Із ще одним кандидатом Олексієм Дурнєвім влаштовував провокації проти народного депутата Олега Ляшка та его кандидата ві проміжніх ВИБОРИ у Чернігові. За що власне и получил стусанів від радікалів во время пресс-конференции в Чернігові.

Нагадаємо, Ранее Комісією Вже Було зареєстровано шістьох кандидатів у народні депутати України в ОВО № 208 — Олексія Оскера, Михайла Побігая, Сергія Суханова, Івана Донця, Олега Ляшка та Віталія Чорного.

Источник

Comments

Новости