Connect with us

Новости региона

Хасид намагався обійті пункт пропуску Нові Яриловичі через болото. ФОТО


З середини дня 14 вересня на КПП «Нові Яриловичі» з боку Беларуси начали прібуваті паломники-хасиди. Українські прикордонники в коордінації з Національною гвардією та Національною поліцією ВСТАНОВИВ заслін На лінії кордону в 700 м від пункту пропуску.

За словами голови державної ПРИКОРДОННОЇ служби України Сергія Дейнека, іноземцям Надано роз’яснення про Заборона в’їзду в Україну відповідно до постанови Кабінету міністрів.

Один з іноземців, несмотря на обмеження в’їзду, що не дослухався цього. ВІН спробував незаконно перейти кордон, обійшовші пункт пропуску «Нові Яриловичі», что в Чернігівській області, йдет в информации ДПСУ.

Однако відразу БУВ Затриманий Прикордонний нарядом. Порушника оказался громадянин Ізраїлю 1978 року народження.

При цьом для Порушення кордону ВІН даже звертаючись болотистих місцевість, певно сподіваючісь, что на такому напрямку Йому це точно вдасть.

На іноземця склад адмінматеріалі за ч.1 ст. 204 КУпАП, а такоже проставлено Заборона в’їзду в Україну терміном на 5 років. ВІН Вже примусових повернути на суміжну сторону.

За інформацією Суспільного, голова об’єднаної єврейської громади України Міхаель Ткач позитивно оцінів позицию України относительно обмежень паломніцтва хасідів до Умані через карантин. За его словами, про обмеження допуску паломніків уряд України попереду їх заздалегідь.

Источник

Comments

Новости