Connect with us

Новости региона

кандидатом по 208 округу зареєстровано двійніка Гунька


Анатолій Гунько, 1976 року народження, балотується від партии «Слуга народу». Про ті, что політсіла вісуває его кандидатом за 208 округом стало відомо 30 серпня. Анатолій Гунько — уродженець села сальних Ніжінського району. За освітою — юрист, голова громадської організації «Правозахист +». Вчора ЦВК зареєструвало двійніка Гунька, про что кандидат у народні депутати від партии «Слуга народу» сообщил на свой странице у Фейсбуці.

Анатолій Гунько, 1976 року народження, балотується від партии «Слуга народу». Про ті, что політсіла вісуває его кандидатом за 208 округом стало відомо 30 серпня. Анатолій Гунько — уродженець села сальних Ніжінського району. За освітою — юрист, голова громадської організації «Правозахист +». Вчора ЦВК зареєструвало двійніка Гунька —

«Вчора, одночасно з моєю реєстрацією, Центральна виборча комісія зареєструвала мого «клона» — Гунька Анатолія Миколайовича, жителя Полтавщини, что мирно живий як тимчасово НЕ працюючий до того самого моменту, коли его підкупілі мої опоненти.

Що це значить?

Перше. Мої супротивники Втратили Надію на победу Чесні методами. Смороду Бача ту підтрімку, якові мої земляки Надаються ідеям та принципам, Які я поклала у підваліні своєї програми. Смороду, включаючі Такі ниці та малоефектівні методи, візнають моє беззаперечна лідерство та намагають сделать хоч Щось, щоб отріматі прімарні Шансі вкрасти победу.

Друге. Чіхуахуа українського політікуму намагається НЕ только гавкаті з підворіття, куди его безстроково списавши віборець, а й вкусити чужими зубами. Бо своими — страшно. Настолько страшно, что свои брудні маніпуляції ВІН намагається сховаті за постійнімі безпідставнімі заявив та звинувачений у мій БІК. Аджея люди чітко знають, хто найгучніше кричить «тримай крадія».

Третє. Саме тому, что наш народ — мудрішій та розумнішій за недолугих чорних технологів, в моїх опонентів Нічого НЕ Вийди. Як же ж нужно зневажити та вважаті поганого свого виборця, щоб намагатіся так дешево его провести. На таке здати только зарозумілій та Повністю відірваній від людей політікан.

Четверте. Ті, что даже на качана кампании застосовуються кроки, что належати до класики чорних технологій, дает розуміння — кампанія проти мене буде дуже агресивний та Брудно. Ми, з моєю командою, будемо захіщаті право виборця обирати Собі представника без маніпуляцій та прійомів, что спотворюють волевіявлення людей.

П’яте. Ми йдемо у суд та будемо Вимагати Скасування реєстрації людини, якові Оман та підкупом втягнулі до політічніх ігор. Вважаємо, что ця проста людина винна только частково. Головна провина — за боягузом, что НЕ вміють віграті чесно.

Наші люди зможуть обирати чесно та безперешкодно. Я все зроблю Задля цього. А над вівертамі політічніх махінаторів виборці просто Сміються та дівляться на їх намагання з презірством.

За це Їм — мій Уклін та повага», — написавши Анатолій Гунько.

Щодо двійніка, то Наразі відомо Наступний: Він тисяча дев’ятсот вісімдесят одна року народження. Народився и прожіває на Полтавщині та має повну середню освіту. Наразі тимчасово безробітний, безпартійній. Кандидатом идет як самовісуванець.

2020 09 20 gunk 1

Станом на сегодня Центрвиборчком зареєстрував 9 кандидатів у нардепи за 208 округом: 6 — представник політічніх сил, 3 — самовісуванці.

Источник

Comments

Новости