Новости Чернигова

Мій домашній улюбленець

КОНКУРС. Редакція сайту 0462.ua, газети «Сім днів» та наш партнер – Зоокомплексів «Синій їжак» пропонують вам взяти участь у фотоконкурсі, головними героями якого стануть ваші домашні тварини.

Правила

Протягом п’яти тижнів, з 1 липня по 17 серпня, ми приймаємо фотографії, на яких зображені ваші домашні улюбленці: собаки чи коті, хом’як ячки або папуги, акваріумні рибки чи ящірки… підходять будь-які ваші друзі.

Щопонеділка ми розміщуємо всі фотографії, які надійшли протягом одного тижня, в окремому пості на сторінці сайту міста Чернігова у мережі Facebook. Перше голосування вже розпочалося і триватиме до 10:00 найближчого понеділка – 13 липня. Проголосувати за того учасника, який вам найбільше сподобався, можна, безпосередньо натиснувши лайк під його фотографією.

Кожного тижня ми підводимо проміжні підсумки. П’ять найбільш вподобаних фотографій проходять до фіналу, а переможець тижня отримує приз від Зоокомплексу «Синій їжак». Для кота – пуходерка та миска для води, для собаки – фрізбі та портативна поїлка.Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Последние новости

To Top