Connect with us

Новости региона

МОН публікує п’ятірку популярних професій среди вступніків у Профтех 2020 року — ЧЕline |


Водій автотранспортних засобів, кухар, електрогазозварник, кондитер, перукар та офіціант — такою є п’ятірка найбільш популярних професій среди вступніків до закладів професійної освіти у 2020 году. Водночас вузькогалузеві професії або ж ті, что передбачають важкі умови праці, ма ють менший Попит среди молодежи. Таку інформацію подає Міністерство освіти и науки сьогодні, 15 вересня 2020 року, за оперативно данімі з регіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два Чернігівські випускники склалось ЗНО з фізики на Найвищий бал

Серед професій, Які є технологічно складаний та Менш популярними среди вступніків — машиніст трубоукладача, контролер харчової продукції або прокатнік гарячого металу.

«Починаючих з 2011 року в рейтингу найпопулярнішіх професій залішається незмінною така п’ятірка лідерів. І це є зрозумілім, оскількі професії сфера послуг дозволяють випускникам, Які ма ють за плечима лишь виробничу практику, Відкривати власний бізнес и отрімуваті високий дохід. У цьом году ми бачим схожий запит. Насправді у наших Профтех можна здобути 690 професій, но щороку більш як 70% вступніків обірають лишь 10-15 з них. Саме тому ми запустили окрему рубрику у Facebook, де пояснюємо Преимущества різніх направлений. Розповідаємо и про популярного візажиста, и про вузькопрофільного матроса «- коментує заступник Міністра освіти и науки Ігор Гарбарук.

КОЖЕН регіон має різну дінаміку набору вступніків за цімі професіямі. Например, в Івано-Франківській та Тернопільській областях одними з найзатребуванішіх є штукатур та перукар. А на півдні — в Одеській, Міколаївській та Херсонській областях — Вступники Надаються предпочтение професії тракториста-машиніста СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО виробництва. Серед чінніків, Які вплівають на затребуваність конкретних професій — економічний розвиток регіону та локального бізнесу.

Дізнатіся более про професії, Які Популярні у регіонах, можна за ПОСИЛАННЯ.

Урядовий портал

Отримайте Оперативні новини Чернігівщини — підпісуйтеся на наш Telegram-канал — https://t.me/CheLineTv

Источник

Comments

Новости