Connect with us

Новости региона

На розвиток туризму Чернігівщини планируют вітратіті понад 23 Мільйони — ЧЕline |


Чернігівська обласна рада на своєму последнего в Цій каденції засіданні ухвалено цільову Програму розвитку туризму в РЕГІОНІ на 2021-2027 роки з фінансуванням 23,6 млн грн.

«Фінансове забезпечення ЗАХОДІВ Програми здійснюватіметься за рахунок асігнувань обласного бюджету, Які передбачаються у кошторис відповідальніх віконавців Програми, коштів місцевіх бюджетів, а такоже других джерел, що не заборонених законодавством», — йдет у пояснювальній запісці до цього документа.

У ній такоже зазначається, что Завдяк Дії аналогічної Програми на 2013-2020 роки в області спостерігається позитивна динаміка показніків розвитку туристичної Галузі, однак їхній Загальний рівень поки що НЕ відповідає потенційнім можливий. Нова Програма дасть змогу продовжіті роботу з Подальшого розвитку Галузі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігри в карти, попередження від Анни Коваленко та депутатські «дякую»: чергова обласна рада Пішла в небуття (Відео)

У документі підкреслюється, что Чернігівщина має Значний туристичний, історико-культурний та природно-рекреаційній Потенціал. На державному обліку в області перебуває около 9 000 пам’яток історії та культури, понад 1 900 Із них — національного значення. Чотирнадцять населених пунктів регіону включені до Списку історічніх населених Місць України й стали туристичного центру області (Чернігів, Новгород-Сіверський, Батурин, Ніжин, Прилуки, Козелець, Остер, Седнів та ін.).

На территории Чернігівщини працює 33 музеї комунальної власності за, 3 національні заповідники, десятки приватних музеїв та виставкових залів.

Природно-Заповідний фонд налічує 669 об’єктів загальною площею 262 тис. га. Функціонує 57 гостиниц та аналогічніх ЗАСОБІВ размещения, 26 баз відпочинку, 36 садиб сільського зеленого туризму та понад 500 рекомендованих туристам закладів харчування. Велика Кількість історико-культурних об’єктів у поєднанні з розмаїттям природно-рекреаційних ресурсов створюють умови для розвитку різніх відів туризму.

Отримайте Оперативні новини Чернігівщини — підпісуйтеся на наш Telegram-канал — https://t.me/CheLineTv

Джерело: Укрінформ

Источник

Comments

Новости