Connect with us

Новости региона

Педагог-історик Із Чернігова конструює чопер вручну Та вже має Чима замовлень Із-за кордону (Відео) — ЧЕline |


Олег Петрук створює чопер з нуля. За освітою ВІН — педагог-історик. Ранее до механіки НЕ МАВ жодних стосунки. Чоловік розповідає, что якось Побачив на одному з российских сайтів чопер й одразу захотів Такий собі.

«Але доставка чогось звідки — це дорого та Неможливо. Це як Космічний корабель. І я подумав: чому б НЕ создать Щось схоже Собі. І Вийшла даже краще, чем у моїх ідейніх натхненніків. Коли я Їм показавши, что Вийшла, смороду були в захваті », — Олег Петрук, винахідник.

На Рахунку пана Олега Вже 17 таких байків. ВІН збірає велосипеди Повністю вручну. Запчастини купує за кордоном.

«Основна морока булу з електрообладнання. Тому що довелося закуповуваті в Китаї много компонентів, батареї, паяти їх, зводити все. Було Надаю послуги сторонніх — це зварювання. І погнули мені, бо в мене нема власного трубовігінача. Це доволі дорозі обладнання », — Олег Петрук, винахідник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Козелецький винахідник Створив дизайнерські захисні маски

Єдине, что Олег Петрук перейняв у своих натхненніків, — це Загальний дизайн байка. Каже, аби спромогтіся создать чопер, Йому довелося глибші вівчаті фізику.

«Вчитися паяти батареї, внікаті в електротермінологію, розбіратіся в процесах, что пов’язані з проходження електричного Струму в Матеріалах. Спершись в Голові булу каша, но поступово все це вібудовувалося у картину, тепер усе очевидно та просто », — Олег Петрук, винахідник.

За словами Чоловіка, чопер зручніші за звичних велосипед. На них не напружується спина и комфортне положення ніг. Окрім цього, Такі байки Прості в управлінні.

«Тіснемо на кнопочку, другий асистент, другий степень. ВІН может приводити в рух у двох режимах. Ручка газу. Або ж з с помощью асистента, коли ми крутімо педалі и мотор підхоплює. Усього є п’ять віртуальніх передач ».

Таким чином можна регулюваті ШВИДКІСТЬ и степень допомоги тому, хто управляє байком. ВІН має повнопрівідній мотор, что допомагає Здійснювати гальмування.

«Завдяк вілці з пневмомодулем нівелюються всі нерівності дороги. На ньом їдеш, як на дівані ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юний винахідник з Чернігівщини виграла престижний Міжнародний конкурс

Зарядитися чопер можна від звічайної розетки. Одного заряду акумулятора вістачає на 300 кілометрів. Проїхаті такий шлях коштує примерно 3 гривні. Моніторіті стан батареї можна с помощью спеціального додатка.

«Зв’язуємося через Bluetooth з батареєю та дивимось. Ось основні параметри. Вольтаж, Ємність, Кількість використаних ціклів. Такоже бачим, як усе балансується. Це дает змогу Вчасно віявляті несправності ».

КОЖЕН велосипед по-своєму індівідуалізованій.

«Тут усе функціонально. Даже ті ж череп — це балансир керма, смороду полегшують кермування. Просто смороду стілізовані. Задля віпендрьожу тут Нічого нема. Усе суто функціональне та практичне », — Олег Петрук, винахідник.

Чопер вже ставши звичних Засоби пересування для Олега Петрука. ВІН їздить на ньом НЕ лишь містом, а й подорожує. Усюди Чоловіка супроводжує чотірілапа модниць — Жуля. У неї є даже власне пасажирське місце.

«Спить зі мною в наметі, в спальнику. Коли бачіть, что я хочу поїхаті без неї, влаштовує істеріку », — Олег Петрук, винахідник.

Олег Петрук каже, что свои байки ВІН продає. В Україні Попит на такий транспорт немає. А від німці та голландці залюбкі замовляють чопер в Чернігівського вінахідніка. Зараз Йому доводиться складаті ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ удома. У Майбутнього планирует облаштуваті Власний майстерню.

Журналіст: Ольга Лазун

Оператор: Дмитро Дріганов

Отримайте Оперативні новини Чернігівщини — підпісуйтеся на наш Telegram-канал — https://t.me/CheLineTv

Источник

Comments

Новости