Connect with us

Новости региона

прокуратура відстояла позицию относительно повернення земель СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО призначення у суді — ЧЕline |


Північнім апеляційнім Господарсько судом залишилось без змін решение судів Першої інстанції, Якими задоволена два позови обласної прокуратури про Витребування Із незаконного володіння 4 га землі вартістю 600 тисяч гривень, что розташовані на территории Київської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За втручання прокурора 2 га землі повернуто в Розпорядження громади

У суді прокурорами доведено, что Фізичні особи, Які залучені до участі у справах для як треті особи, у минуло роках скорісталісь правом на безоплатну приватизацію земель для ведення особисте селянське господарство на территории Чернігівської області. Проти, звертаючи до Головного управління Держгеокадастру у Київській області Із заявив про віділення землі, Вказаною факт прихована. Як результат, повторно получил Нові земельні ділянки у власність безкоштовно та відразу ж відчужіла на Користь одного и того ж фермерського господарства.

Відтак, за втручання прокурора, 4 га землі будут Поверненні у Розпорядження держави.

Примітка: Поклич заявлені в інтересах держави в особі державної служби по вопросам геодезії, картографії та кадастру до Головного управління Держгеокадастру у Київській області та фермерського господарства Із залучених третіх осіб, Які НЕ заявляють самостійніх вимог.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Отримайте Оперативні новини Чернігівщини — підпісуйтеся на наш Telegram-канал — https://t.me/CheLineTv

Источник

Comments

Новости