Новости Чернигова

Статистика коронавірусу в Чернігові: 120 хворіє, три людини померли

Станом на ранок 30 червня у Чернігові виявлено 205 випадків інфікування коронавірусом COVID-19. такі цифри на нараді у мерії навів начальник управління охорони здоров’я Владислав Кухар.

Він заявив про третій летальний випадок у Чернігові, який стався на вихідних. Не дивлячись на роботу лікарів, 68-річний чоловік, у якого було діагностовано коронавірус, помер. За словами Владислава Кухаря пацієнт мав багато супутніх захворювань.

Взагалі зі 205 випадків захворювань одужало 120 людей, а ще 82 продовжують хворіти. Причому у всіх перебіг хвороби триває по-різному. Зокрема, 17 людей перебувають у лікарні (15 з пневмонією, двоє з ГРВІ). А з 65 чернігівців, які лікуються вдома, у 47 відсутні будь-які симптоми (у 18 – легке нездужання).

Владислав Кухар зазначив, що у порівнянні з минулим тижнем, зараз цифри стали прийнятнішими. Наприклад, за минулу добу коронавірусну інфекцію виявили лише у двох чернігівців.

Втім, він звернувся до жителів міста, особливо до літніх людей та тих, у кого є хронічні проблеми зі здоров ям. Головний медик Чернігова закликав їх унікати скупчень людей, за можливості рідше ходити до супермаркетів і не користуватися громадським транспортом або убезпечити себе.

Натомість міський голова Владислав Атрошенко додав, що за словами лікарів вірус у Чернігові стає «жорсткішим». Тобто, симптоматика, яка раніше часто була легкою, наразі стає складнішою.

– Якщо будемо берегтися і статистика буде нижчою ніж у середньому в Україні – тоді місцевім органам влади дозволено робити послаблення карантину. Альо якщо перевищимо – будемо рухатися за постановами Кабміну і не зможемо нічого зробити, – нагадав про небезпеку повернення жорсткого карантину заходів Чернігова.

Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Последние новости

To Top