Connect with us

Новости региона

У Городнянській громаді коштом місцевого бюджету Готові платіті молодим лікарям более — ЧЕline |


Поліпшення Надання медичної допомоги — одна з важлівіх проблем сьогодення. Актуальним у громаді залішається питання забезпечення якості медичного обслуговування, Залучення до роботи у закладах охорони здоров’я Городнянського району молодих кваліфікованіх лікарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Городнянська ОТГ продає довгобуд

З метою Залучення до роботи та стимулювання молодих медичний кадрів, на позачерговій двадцять п’ятій (43) Сесії Городнянської міської ради сьомий скликання, яка відбулася 10 вересня, Було Прийнято решение про внесення змін до Програми місцевіх стімулів для медично ПРАЦІВНИКІВ на 2018-2020 роки , затвердженої рішенням третьої (21) Сесії Городнянської міської ради сьомий скликання від 01.03.2018 «Про затвердження Положення, програм» (зі змінамі), согласно з Яким молодим лікарям, Які Працюють в закладах охорони здоров’я Городнянського району, з міського бюджету віплачується додаткова Заохочувальна надбавка у розмірі 100% посадових окладу в течение п’яти років. Ранее така допомога віплачувалася молодим лікарям течение трех років роботи.

Такоже віділено кошти на придбання конвексного датчика для апарату ультразвукової діагностики у сумі 77000,00 грн. Такий датчик вікорістовується для сканування Глибока розміщеніх ОРГАНІВ, таких як: тазостегнові суглоб, сечостатева система, органи черевної порожніні. Придбання цього обладнання збільшіть функціональні возможности УЗД апарата, Покращена діагностику та поможет віявляті захворювання на ранніх стадіях для їх Подальшого ефективного лікування.

З метою забезпечення безперебійної роботи у разі аварійного Відключення електрики лікарні віділено кошти у сумі 90000, 00 грн для придбання генератора.

Джерело: otg.cn.ua

Отримайте Оперативні новини Чернігівщини — підпісуйтеся на наш Telegram-канал — https://t.me/CheLineTv

Источник

Comments

Новости