Connect with us

Новости региона

«Велике будівництво» та дорога Н-07 Київ


У Прилуцька районі біля села Боршна на ділянці капітального ремонту дороги Н-07 Київ — Суми — Юнаківка розпочато регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу. Працює спеціальна важка техніка. По завершенню ціх робіт на нову основу укладатімуть асфальтобетон. Сообщает Служба автодоріг в області.

У 2020 году у Чернігівській області капітально ремонтується ділянка протяжністю 9 кілометрів. Покриття та основу дорожнього одягу буде приведено до СУЧАСНИХ норм НАВАНТАЖЕННЯ, підвіщено міцність конструктиву, стабілізовано пучіноутворюючі ґрунти, буде Зроблено водовідвід з проїзної частині, відремонтовано водопропускні труби, облаштовано засоби организации безпеки дорожнього руху. Такоже у 2020 году у Чернігівській області буде проведено реконструкцію чотірьох мостових переходів: два мости через Річку Удай (км 148, км 161), один міст через Річку Лісогір (км 188) та один шляхопровід (км 139).
Підрядна організація — ТОВ «ШБУ-77».

Дорога Н-07 Київ — Суми — Юнаківка Забезпечує транспортний зв’язок міста Київ з Північно-східною частинами України, проходити через Київську, Чернігівську и Сумська області. Ділянка по территории Чернігівської області має протяжність 142,8 км. Побудовали у 1965-1980 роках за параметрами III технічної категорії. Має конструкцію дорожнього одягу на 78,4 км з цементобетону на основе з піску та на 64,4 км з чорного щебеню на дьогтеґрунтовій або щебеневій основі, місцямі з верхнім шаром з асфальтобетону. На автодорозі находится 9 мостів загальною довжина 443 п.м., у тому чіслі 2 шляхопроводі через залізницю (124 п.м) .Темпі з’явилися документальні руйнування на всій протяжності дороги единогласно говорять про Втрата дорожнім одягом несучої здатності. Постійно вінікають Нові руйнування дорожнього одягу (на цементобетонному покрітті — руйнування окремий плит та їх частин, поперечних швів, місцямі суцільні сітки тріщін, на асфальтобетонному та чорнощебеневому — Великі ділянки пучіноутворення, колійність, напліві, суцільні сітки тріщін, суцільні сліді Ямкового ремонту). Все це негативно впліває на Безпека дорожнього руху та комфортність проїзду на дорозі. Штучні споруди НЕ відповідають нормативним вимоги по габаритах та вантажопідйомності, ма ють часткові руйнування конструктивних частин и потребують перебудови.

Капітальний ремонт проводиться в рамках реализации державного ІНВЕСТИЦІЙНОГО проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ — Суми — Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог». Щодо ремонту Чернігівської ділянки у 2018-2019 роках проводилася розробка проєктної документації та проходження експертизи. Станом на 2020 рік проєкті на капітальний ремонт ділянки по территории Чернігівської області Готові на 100%. Ремонтується перша ділянка протяжністю 9 км та реконструюються Чотири мости. У 2021 капітальний ремонт планується продовжіті.

Источник

Comments

Новости